ERA-3AEB4532V
MFR.Part #
ERA-3AEB4532V
JLCPCB Part #
C3951453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS