ERA-3AEB4531V
MFR.Part #
ERA-3AEB4531V
JLCPCB Part #
C2074578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS