ERA-3AEB4120V
MFR.Part #
ERA-3AEB4120V
JLCPCB Part #
C4103173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS