ERA-3AEB4020V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AEB4020V
JLCPCB Part #
C2075097
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS