ERA3AEB332V
MFR.Part #
ERA3AEB332V
JLCPCB Part #
C445631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS