ERA3AEB3320V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA3AEB3320V
JLCPCB Part #
C491127
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS