ERA-3AEB3241V
MFR.Part #
ERA-3AEB3241V
JLCPCB Part #
C2075065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS