ERA-3AEB3091V
MFR.Part #
ERA-3AEB3091V
JLCPCB Part #
C5729821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS