ERA-3AEB2742V
MFR.Part #
ERA-3AEB2742V
JLCPCB Part #
C3930217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS