ERA3AEB272V
MFR.Part #
ERA3AEB272V
JLCPCB Part #
C473235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS