ERA-3AEB2613V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AEB2613V
JLCPCB Part #
C3924330
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS