ERA3AEB2491V
MFR.Part #
ERA3AEB2491V
JLCPCB Part #
C491121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS