ERA3AEB241V
MFR.Part #
ERA3AEB241V
JLCPCB Part #
C543629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS