ERA3AEB222V
MFR.Part #
ERA3AEB222V
JLCPCB Part #
C445630
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS