ERA-3AEB2102V
MFR.Part #
ERA-3AEB2102V
JLCPCB Part #
C2074640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS