ERA-3AEB2052V
MFR.Part #
ERA-3AEB2052V
JLCPCB Part #
C2075532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS