ERA3AEB201V
MFR.Part #
ERA3AEB201V
JLCPCB Part #
C491120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS