ERA-3AEB1961V
MFR.Part #
ERA-3AEB1961V
JLCPCB Part #
C4263358
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS