ERA-3AEB1960V
MFR.Part #
ERA-3AEB1960V
JLCPCB Part #
C2075639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS