ERA-3AEB1872V
MFR.Part #
ERA-3AEB1872V
JLCPCB Part #
C4229826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS