ERA-3AEB1780V
MFR.Part #
ERA-3AEB1780V
JLCPCB Part #
C3916085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS