ERA-3AEB1740V
MFR.Part #
ERA-3AEB1740V
JLCPCB Part #
C2087257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS