ERA3AEB1622V
MFR.Part #
ERA3AEB1622V
JLCPCB Part #
C491116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS