ERA3AEB151V
MFR.Part #
ERA3AEB151V
JLCPCB Part #
C543626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS