ERA-3AEB1471V
MFR.Part #
ERA-3AEB1471V
JLCPCB Part #
C2087254
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS