ERA-3AEB1333V
MFR.Part #
ERA-3AEB1333V
JLCPCB Part #
C2087399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS