ERA3AEB132V
MFR.Part #
ERA3AEB132V
JLCPCB Part #
C543641
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS