ERA-3AEB1243V
MFR.Part #
ERA-3AEB1243V
JLCPCB Part #
C2074752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS