ERA-3AEB1212V
MFR.Part #
ERA-3AEB1212V
JLCPCB Part #
C2074905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS