ERA-3AEB1211V
MFR.Part #
ERA-3AEB1211V
JLCPCB Part #
C2076348
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS