ERA3AEB1132V
MFR.Part #
ERA3AEB1132V
JLCPCB Part #
C491110
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS