ERA-2VRW4422X
MFR.Part #
ERA-2VRW4422X
JLCPCB Part #
C20014289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS