ERA-2VRW2551X
MFR.Part #
ERA-2VRW2551X
JLCPCB Part #
C1863376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS