ERA-2VRW2202X
MFR.Part #
ERA-2VRW2202X
JLCPCB Part #
C5688397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS