ERA-2VRW1651X
MFR.Part #
ERA-2VRW1651X
JLCPCB Part #
C1863509
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS