ERA-2VRB4302X
MFR.Part #
ERA-2VRB4302X
JLCPCB Part #
C6944509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS