ERA-2VRB4222X
MFR.Part #
ERA-2VRB4222X
JLCPCB Part #
C5633801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS