ERA-2VRB3302X
MFR.Part #
ERA-2VRB3302X
JLCPCB Part #
C6944507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS