ERA-2VRB1912X
MFR.Part #
ERA-2VRB1912X
JLCPCB Part #
C6549358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS