ERA-2VRB1651X
MFR.Part #
ERA-2VRB1651X
JLCPCB Part #
C3915392
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS