ERA-2VRB1602X
MFR.Part #
ERA-2VRB1602X
JLCPCB Part #
C20014264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS