ERA-2VRB1001X
MFR.Part #
ERA-2VRB1001X
JLCPCB Part #
C1863271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS