ERA-2VPB7321X
MFR.Part #
ERA-2VPB7321X
JLCPCB Part #
C1863000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS