ERA-2VPB4121X
MFR.Part #
ERA-2VPB4121X
JLCPCB Part #
C1863147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS