ERA-2VPB3741X
MFR.Part #
ERA-2VPB3741X
JLCPCB Part #
C1863187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS