ERA-2VPB3482X
MFR.Part #
ERA-2VPB3482X
JLCPCB Part #
C5688369
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS