ERA-2VPB3162X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VPB3162X
JLCPCB Part #
C6034200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS