ERA-2VPB2612X
MFR.Part #
ERA-2VPB2612X
JLCPCB Part #
C5688366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS