ERA-2VPB2262X
MFR.Part #
ERA-2VPB2262X
JLCPCB Part #
C6845444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS