ERA-2VPB1871X
MFR.Part #
ERA-2VPB1871X
JLCPCB Part #
C1863233
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS